Producenci

Statystyki

Produktów:
3500
Kategorii:
618
Nowości:
3500
Promocje:
1890

Tagi

DOM-WENT, Częstochowa, Kolonia Poczesna, Katowice, Śląsk, Kraków, Gliwice, Bielsko Biała, Opole, Kielce, Piotrków Trybunalski, Łódź, Dospel, Alnor, Centrum Klima, Vents, Darco, rura spiro, rury spiro, wentylacja, rekuperator, akcesoria dachowe, kominki wentylacyjne, komunikacja dachowa, ochrona przeciwśniegowa, taśmy kominowe, taśmy kalenicowe,

Klimatyzator pokojowy MITSUBISHI seria M DELUXE MSZ-FH50 5,0kW

DELUXE
6723
PLN
Klimatyzator pokojowy MITSUBISHI seria M DELUXE MSZ-FH50 5,0kW
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
3 dni
Cena: 6 723,00 zł
Cena netto: 5 465,85 zł
szt.
* - Pole wymagane
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

Klim-Mits-DELUXE-MSZ-FH50VE

Producent:
-
Klimatyzator pokojowy MITSUBISHI DELUXE
MSZ-FH50VE 5,0 kW
(Tego towaru nie wysyłamy za pobraniem)
Klimatyzacja hurtownia Częstochowa


Klimatyzatory domowe Mitsubishi
Klimatyzatory domowe Mitsubishi

Klimatyzatory Mitsubishi

Urządzenie ścienne Deluxe zawsze kieruje się komfortem użytkownika. Jest bowiem wyposażone w czujnik 3D isee, który podpowiada mu, w jaki sposób ma pracować. Ten klimatyzator pokojowy do zastosowań Single i Multi Split łączy postęp techniczny z maksymalnym komfortem. Od cichutkiej pracy, poprzez najwyższą klasę efektywności energetycznej, po nowatorskie funkcje ta jednostka ścienna zawiera to, co najlepsze, mieszcząc się w estetycznej i niewielkiej obudowie.

Klimatyzatory Mitsubishi

Idealnie sprawdza się wszędzie tam gdzie liczy wydajność oraz komfortem użytkowania. Nadaje się do mieszkań i mniejszych budynków komercyjnych.


Klimatyzatory Mitsubishi

  • pomiar temperatury w pomieszczeniu w trzech płaszczyznach,
  • dwudzielna żaluzja powietrzna,
  • poczwórny filtr plazmowy zapewniający higieniczne powietrze,
  • wykrywanie obecności osób w pomieszczeniu,
  • komfortowa klimatyzacja bez przeciągów,
  • auto restart,
  • pilot bezprzewodowy z programatorem tygodniowym w zestawie.
 
Zgodnie z ustawą z dnia 15-tego maja 2015 r. o substancjach zubażających warstwę ozonową oraz o niektórych gazach cieplarnianych (Dz. U. poz. 881 oraz z 2016r. poz. 1579 i 1948), znowelizowaną w dniu 12 lipca 2017r. (Dz. U. poz. 1951) po zakupie klient będzie zobowiązany wypełnić oświadczenie wraz z podaniem nr certyfikatu F-Gaz instalatora. W przypadku braku oświadczenia w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy nie będziemy mogli zrealizować takiego zamówienia. Oświadczenie dostępne do pobrania TUTAJ.
Klimatyzatory pokojowe hurtownia
 
    DELUXE
Jednostka wewnętrzna   MSZ-FH50VE
Moc chłodnicza kW 5,0
Moc grzewcza kW 6,0
SEER (chłodzenie) - 7,2
SCOP (grzanie) - 4,6
Klasa energetyczna chłodzenie/ grzanie - A++ / A++
Wydatek powietrza w trybie chłodzenie (niski) m³/h 384
Wydatek powietrza w trybie chłodzenie (wysoki) m³/h 606
Poziom hałasu (niski) dB(A) 27
Poziom hałasu (wysoki) dB(A) 39
Wymiary (Szerokość x Głębokość x Wysokość) mm 925x234x305 (+17)
Masa kg 13,5
 Jednostka zewnętrzna   MUZ-FH50VE
Pobór mocy uwzgl. jednostkę wewnętrzną
(chłodzenie / grzanie)
kW 1,38 / 1,48
Wydatek powietrza m³/h 2928
Poziom hałasu (chłodzenie / grzanie) dB(A) 51 / 54
Wymiary (Szerokość x Głębokość x Wysokość) mm 840x330x880
Masa kg 55
Całkowita długość instalacji chłodniczej m 30
Maksymalna różnica poziomów m 15
Przyłącza chłodnicze (ciecz / gaz) mm ∅6 / ∅12
Napięcie zasilania V/f/Hz 220-240, 1,50
Prąd pracy (chłodzenie / grzanie) A 6,7 / 6,9
Zalecana wielkość bezpiecznika A 16
Zakres zastosowania (chłodzenie) °C -10~ +46
Zakres zastosowania (grzanie) °C -15~ +24

Klimatyzatory domowe Mitsubishi
 
Klimatyzatory pokojowe hurtownia
Dzięki nowatorskiej funkcji Double Vane urządzenie ścienne Deluxe podwójnie podnosi komfort w pomieszczeniu. Dwudzielne żaluzje powietrzne pozwalają uzyskiwać strumienie powietrza w różnych kształtach. Jeśli w pomieszczeniu przebywają dwie osoby, komfort każdej z nich zapewniony jest indywidualnie. Inteligentne czujniki podczerwieni szybko reagują na zmiany w otoczeniu. W momencie pojawienia się w ich zasięgu człowieka, czujnik go rozpoznaje i zmienia tryb ze stanu czuwania na żądany program. Czujniki uruchamiają urządzenie, rozpoznając temperaturę ciała ludzkiego. Co oznacza, że w przypadku pojawienia się w  pomieszczeniu zwierząt domowych, klimatyzacja nie włączy się. Temperatura ciała zwierząt jest bowiem inna niż temperatura ciała człowieka. Funkcja „Natural Flow Breeze” to kolejne udogodnienie dla użytkowników. Poprzez dokładną regulację ilości powietrza i precyzyjne sterowanie strumieniami powietrza funkcja ta stwarza wrażenie kontaktu ze świeżym powietrzem.

Klimatyzatory domowe Mitsubishi


Możemy wybrać dwie opcje: przepływ strumienia powietrza skierowany obok człowieka lub przepływ strumienia powietrza skierowany na człowieka.Przepływ powietrza skierowany obok człowieka może być przydatny w trybie chłodzenia, gdy strumień wydaje się zbyt silny lub zimny. Strumień kierowany bezpośrednio na człowieka może być przydatny, gdy trzeba szybko tworzyć komfortowe warunki np. w trybie ogrzewania.
   
Klimatyzatory domowe Mitsubishi

Funkcja oszczędzania energii oparta jest na zasadzie obecności ludzi w pomieszczeniu. Jeśli czujnik wykryje, że pomieszczenie jest puste, wówczas system automatycznie przełącza się w tryb oszczędzania energii.

Inteligentne czujniki podczerwieni szybko reagują na zmiany w otoczeniu. W momencie pojawienia się w ich zasięgu człowieka,
czujnik go rozpoznaje i zmienia tryb ze stanu czuwania na żądany program. Czujniki uruchamiają urządzenie, rozpoznając
temperaturę ciała ludzkiego. Co oznacza, że w przypadku pojawienia się w pomieszczeniu zwierząt domowych, klimatyzacja
nie włączy się. Temperatura ciała zwierząt jest bowiem inna niż temperatura ciała człowieka.
 
Hurtownia klimatyzacji Częstochowa
Czujnik 3D i-see jest to wykrywający temperaturę czujnik, który dzieli pomieszczenie na osiem poziomów. Oznacza to, że mierzy on temperaturę w trójwymiarowym pomieszczeniu w łącznie 752 punktach i reaguje na jej zmiany. Ten precyzyjny czujnik stanowi zarazem centrum sterowania dla dwudzielnych żaluzji powietrznych. Poprzez ich koordynację można kierować strumienie klimatyzowanego powietrza na jedną lub większą liczbę poruszających się osób lub, zależnie od życzenia, tylko na otaczającą je przestrzeń. Dzięki czemu nie będą odczuwały nieprzyjemnego, bezpośredniego podmuchu powietrza.
Klimatyzatory domowe Mitsubishi
 
Hurtownia klimatyzacji Częstochowa
Inteligentne czujniki podczerwieni szybko reagują na zmiany w otoczeniu. W momencie pojawienia się w ich zasięgu człowieka, czujnik go rozpoznaje i zmienia tryb ze stanu czuwania na żądany program. Czujniki uruchamiają urządzenie, rozpoznając temperaturę ciała ludzkiego. Co oznacza, że w przypadku pojawienia się w pomieszczeniu zwierząt domowych, klimatyzacja nie włączy się. Temperatura ciała zwierząt jest bowiem inna niż temperatura ciała człowieka.
Klimatyzatory domowe Mitsubishi
Klimatyzatory domowe Mitsubishi
 
Hurtownia klimatyzacji Częstochowa
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Czujnik 3D i-see - Czujnik 3D i-see monitoruje pomieszczenie i rozpoznaje, gdzie przebywają ludzie. Na podstawie tych danych urządzenie stara się tak kierować strumień powietrza, aby na osoby przebywające w jego zasięgu, nie był skierowany nieprzyjemny podmuch.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

WiFi MELCloud - Urządzenie można doposażyć w kartę Wi-Fi i zdalnie sterować z poziomu oprogramowania sterującego MELCloud zainstalowanego na smartfonie, tablecie lub komputerze.

 
Klimatyzatory Mitsubishi

Możliwość podłączenia pilota przewodowego - Do interfejsu MAC-397IF-E lub MAC-333IF-E w urządzeniu można opcjonalnie podłączyć kompaktowy pilot przewodowy PAC-YT52CRA lub wysokiej klasy pilot przewodowy PAR-31MAA.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

I SAVE - Za pomocą funkcji I SAVE można zapisać preferowany stan roboczy i następnie przywoływać go przez naciśnięcie przycisku I SAVE.

   
Klimatyzatory domowe Mitsubishi

Programator tygodniowy - Za pomocą programatora tygodniowego można  zaprogramować maksymalnie cztery oddzielne operacje włączenia i wyłączenia na każdy dzień. Urządzenie można elastycznie włączać lub wyłączać. Ponadto w każdej operacji włączenia i wyłączenia można indywidualnie ustawić temperaturę. W ten sposób można sterować urządzeniem stosownie do zapotrzebowania i w sposób energooszczędny.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Econo Cool - Przyczynia się do oszczędzania energii poprzez automatyczne podniesienie zadanej temperatury o 2 °C w trybie chłodzenia. Zmniejszona moc chłodzenia nie jest odczuwana dzięki specjalnemu programowi wentylatora.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Silent - Tryb cichej pracy, w którym urządzenie pracuje tak, aby wydawać jak najmniej odgłosów, co jest przydatne np. w nocy.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Ochrona przed wyziębieniem - Najniższa temperatura, jaką można ustawić w trybie grzania, wynosi 10°C. Umożliwia to oszczędną pracę w nieużywanych pomieszczeniach. Ponadto zapobiega to silnemu wyziębieniu pomieszczenia.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Automatyczne sterowanie wentylatorem - Zapewnia optymalną ilość powietrza zależnie od zapotrzebowania na moc. Jeśli na krótko po włączeniu potrzebne jest dużo mocy, automatycznie włączany jest wysoki bieg urządzenia. Gdy osiągnięta zostanie wymagana temperatura, ilość powietrza redukowana jest automatycznie.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Pionowy Swing - Żaluzja powietrzna wychyla się w górę i w dół, aby powietrze rozprowadzane było po wszystkich obszarach pomieszczenia.

   
Klimatyzatory Mitsubishi Poziomy Swing - Żaluzja powietrzna wychyla się w lewo i w prawo, aby objąć zasięgiem także pomieszczenia o dużej powierzchni.
   
Klimatyzatory Mitsubishi Poczwórny filtr plazmowy - Poczwórny filtr plazmowy skutecznie oczyszcza powietrze i neutralizuje zapachy.
   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Regulator zimowy - Wbudowany regulator zimowy umożliwia chłodzenie także przy niskich temperaturach zewnętrznych. Prędkość obrotowa wentylatora urządzenia zewnętrznego obniżana jest automatycznie na tyle, aby ustabilizować ciśnienie skraplania. Gdy urządzenie zewnętrzne wystawione jest na działanie silnego wiatru, niezbędna jest dodatkowa osłona wymiennika.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Tryb pompy ciepła - Za pomocą funkcji pompy ciepła można ogrzewać pomieszczenia w sposób energooszczędny. Wysoka sprawność także przy niskich temperaturach zapewnia niskie zużycie energii. W wielu przypadkach istnieje możliwość zastąpienia konwencjonalnych systemów grzewczych przez pompy ciepła.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Ponowne włączenie po awarii sieci zasilającej - W momencie przywrócenia zasilania urządzenia uruchamiane są automatycznie zgodnie z ostatnio wybranymi ustawieniami. Zapewnia to wysoką niezawodność działania.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Fabryczne wypełnienie czynnikiem chłodniczym R410A - Fabryczne wypełnienie na 30 m długości przewodów (jeden kierunek)*.

* zależnie od typu urządzenia.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Certified Quality - Klimatyzator typu Split otrzymał znak jakości dla klimatyzatorów pokojowych od zrzeszenia branżowego Gebäude-Klima e.V. (FGK).

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Inverter - Urządzenie zewnętrzne wyposażone jest w energooszczędną
technikę inwerterową.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Reuse Piping - Inwerterowe urządzenie zewnętrzne wyposażone jest standardowo w rozwiązanie Replace Technology, która umożliwia dalsze użytkowanie dotychczasowej instalacji stosowanej do czynników chłodniczych R22 i R407C*.

* Informacje dotyczące zgodności istniejących przekrojów rur z nowymi urządzeniami znajdują się w dokumentacji projektowej.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi Hyper Heating - Technologia ta umożliwia pracę urządzenia przy pełnej mocy nawet przy -15°C. A dolna granica zakresu roboczego obniżona jest aż do -25°C. Nowe urządzenia zewnętrzne Serii M dzięki zastosowaniu technologii Hyper Heating są urządzeniami, które mogą być stosowane także przy wysokim zapotrzebowaniu na grzanie. Pracują niezawodnie w bardzo szerokim zakresie temperatur.
   
 

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl