Produkt dnia
Kominek do blachodachówki K48 zwykły Perfekta Ø 110
Kominek do blachodachówki K48 zwykły Perfekta Ø 110
107,00 zł 93,00 zł 86,99 zł 75,61 zł
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Klimatyzator pokojowy MITSUBISHI seria M KOMPAKT MSZ-AP50 5,0kW

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 6 158,00 zł 6158.00
Cena netto: 5 006,50 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: Klim-Mits-KOMPAKT-AP50VG

Opis

Klimatyzator pokojowy MITSUBISHI KOMPAKT 5,0kW
jednostka wewnętrzna MSZ-AP50VG
jednostka zewnętrzna MUZ-AP50VG
(Tego towaru nie wysyłamy za pobraniem)
Klimatyzacja hurtownia Częstochowa
Klimatyzacja hurtownia CzęstochowaKlimatyzacja hurtownia Częstochowa

Klimatyzatory Mitsubishi

Do energooszczędnego klimatyzowania małych pomieszczeń optymalnie nadają się kompaktowe modele ścienne, dostępne w sześciu wersjach z zakresem mocy chłodzenia od 1,5 kW do 5,0 kW. Dzięki niewielkim wymiarom harmonijnie dopasowują się one do wnętrza. Są prawie niedostrzegalne także dlatego, że pracują bardzo cicho. Dzięki niewielkim wymiarom białe urządzenia wewnętrznej harmonijnie dopasowują się do wnętrza. Opatentowany wylot powietrza Dual Air Guide pozwala na chłodzenie bez przeciągów, a zarazem optymalny rozdział powietrza w trybie grzania.

Zastosowania Single i Multi Split
Nowocześnie wyglądające modele ścienne mogą być używane nie tylko w systemie Single Split, ale także w połączeniu z inwerterami Multi Split. Do urządzeń zewnętrznych MXZ można podłączyć nawet osiem modeli wewnętrznych o różnej mocy, aby zapewnić dopasowaną do potrzeb klimatyzację w wielu pomieszczeniach budynku. Dzięki nowemu zestawowi LEV, który pozwala na podłączanie tych jednostek do systemów City Multi VRF, mogą one być montowane także w większych obiektach handlowych, biurowych czy hotelowych. Urządzenia te uzyskują w trybie chłodzenia współczynniki SEER do 8,6, a więc – zgodnie z nową Dyrektywą ErP – jedną z najwyższych klas efektywności energetycznej A++.

Klimatyzatory Mitsubishi

Idealnie sprawdza się wszędzie tam gdzie mimo niewielkiej przestrzeni na montaż urządzenia liczy wydajność oraz komfortem użytkowania. Nadaje się do mieszkań, małych pomieszczeń biurowych, gabinetów lekarskich, kancelarii.


Klimatyzatory Mitsubishi

  • kompaktowa konstrukcja,
  • bardzo cicha praca na poziomie tylko 28 dB(A),
  • klimatyzacja bez przeciągów w trybie chłodzenia i optymalny rozdział powietrza w trybie grzania,
  • praca w układzie Single lub Multi Split (zależnie od modelu),
  • integracja w systemach VRF City Multi VRF,
  • pilot bezprzewodowy z programatorem tygodniowym w zestawie,
  • nowa odsłona klimatyzatora pracuje na czynniku chłodniczym R32.
 
Zgodnie z ustawą z dnia 15-tego maja 2015 r. o substancjach zubażających warstwę ozonową oraz o niektórych gazach cieplarnianych (Dz. U. poz. 881 oraz z 2016r. poz. 1579 i 1948), znowelizowaną w dniu 12 lipca 2017r. (Dz. U. poz. 1951) po zakupie klient będzie zobowiązany wypełnić oświadczenie wraz z podaniem nr certyfikatu F-Gaz instalatora. W przypadku braku oświadczenia w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy nie będziemy mogli zrealizować takiego zamówienia. Oświadczenie dostępne do pobrania TUTAJ.
Klimatyzatory pokojowe hurtownia
 
    KOMPAKT
Jednostka wewnętrzna   MSZ-AP50VG
Moc chłodnicza kW 5,0
Moc grzewcza kW 5,8
SEER (chłodzenie) - 7,4
SCOP (grzanie) - 4,7
Klasa energetyczna chłodzenie/ grzanie - A++ / A++
Wydatek powietrza w trybie chłodzenie (niski) m³/h 360
Wydatek powietrza w trybie chłodzenie (wysoki) m³/h 600
Poziom hałasu (niski) dB(A) 28
Poziom hałasu (wysoki) dB(A) 40
Wymiary (Szerokość x Głębokość x Wysokość) mm 798x219x299
Masa kg 10,5
 Jednostka zewnętrzna   MUZ-AP50VG
Pobór mocy uwzgl. jednostkę wewnętrzną
(chłodzenie / grzanie)
kW 1,55 / 1,60
Wydatek powietrza m³/h 2430
Poziom hałasu (chłodzenie / grzanie) dB(A) 52 / 52
Wymiary (Szerokość x Głębokość x Wysokość) mm 800x285x714
Masa kg 40
Całkowita długość instalacji chłodniczej m 20
Maksymalna różnica poziomów m 12
Przyłącza chłodnicze (ciecz / gaz) mm ∅6 / ∅10
Napięcie zasilania V/f/Hz 220-240, 1,50
Zalecana wielkość bezpiecznika A 16
Zakres zastosowania (chłodzenie) °C -10~ +46
Zakres zastosowania (grzanie) °C -15~ +24

Klimatyzatory domowe Mitsubishi
 
Klimatyzatory pokojowe hurtownia
Filtr nano-platynowy zawiera cząsteczki platynowo-ceramiczne w skali nano, generujące trwały efekt usuwania bakterii i  nieprzyjemnych zapachów. Zwiększony rozmiar powierzchni trójwymiarowej to większa powierzchnia filtracji. Te cechy wyróżniają filtr nano-platynowy, pod względem lepszej efektywności gromadzenia kurzu niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Pierwszorzędna skuteczność oczyszczania powietrza zwiększa komfort w pomieszczeniu o kolejny poziom.

Klimatyzatory domowe Mitsubishi
 
Hurtownia klimatyzacji Częstochowa
MSZ-SF zaprojektowany do nowoczesnych i klasycznych wnętrz, to nie klasyczny, prosty i elegancji wygląd oraz doskonała jakość. Ergonomiczny i  prostokątny kształt oraz czysta biel obudowy doskonale komponującą się z niemal każdym wystrojem wnętrz. Dopełnieniem całości jest kompaktowość jednostki wewnętrznej, która pozwala na montaż w miejscach, gdzie inne jednostki będą po prostu za duże.
Klimatyzatory domowe Mitsubishi
 
Hurtownia klimatyzacji Częstochowa
Uproszczona funkcja programowania umożliwiająca przywrócenie preferowanej (ustawionej wcześniej) temperatury, po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie. Wciśnij ten sam przycisk ponownie i natychmiast powrócisz do poprzedniej nastawy temperatury. Opuszczając pomieszczenie, idąc spać lub w innych sytuacjach, przycisk ten pozwala korzystać z mądrej, dostosowanej do potrzeb klimatyzacji. Wygodna funkcja wpływająca na komfortowe i oszczędne warunki pracy.
Klimatyzatory domowe Mitsubishi
 
Hurtownia klimatyzacji Częstochowa
Klimatyzatory domowe Mitsubishi
Tryb chłodzenia
W trybie chłodzenia powietrze płynie poziomo,
aby nie uderzało bezpośrednio w osoby
przebywające w pomieszczeniu.
  Tryb ogrzewania
W trybie ogrzewania strumień powietrza skierowany jest pionowo i dociera także do podłogi. Dzięki temu odczuwa się przyjemne ciepło w okolicach stóp.
 
Klimatyzatory pokojowe hurtownia
Dzięki poziomowi hałasu wynoszącemu zaledwie 28 dB(A) urządzenia ścienne MSZ-AP i MSZ-SF nadają się znakomicie do wrażliwych na hałas pomieszczeń mieszkalnych i gabinetów.

Klimatyzatory domowe Mitsubishi

Hurtownia klimatyzacji Częstochowa
Klimatyzatory Mitsubishi

WiFi MELCloud - Urządzenie można doposażyć w kartę Wi-Fi i zdalnie sterować z poziomu oprogramowania sterującego MELCloud zainstalowanego na smartfonie, tablecie lub komputerze.

 
Klimatyzatory Mitsubishi

Możliwość podłączenia pilota przewodowego - Do interfejsu MAC-397IF-E lub MAC-333IF-E w urządzeniu można opcjonalnie podłączyć kompaktowy pilot przewodowy PAC-YT52CRA lub wysokiej klasy pilot przewodowy PAR-31MAA.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

I SAVE - Za pomocą funkcji I SAVE można zapisać preferowany stan roboczy i następnie przywoływać go przez naciśnięcie przycisku I SAVE.

   
Klimatyzatory domowe Mitsubishi

Programator tygodniowy - Za pomocą programatora tygodniowego można  zaprogramować maksymalnie cztery oddzielne operacje włączenia i wyłączenia na każdy dzień. Urządzenie można elastycznie włączać lub wyłączać. Ponadto w każdej operacji włączenia i wyłączenia można indywidualnie ustawić temperaturę. W ten sposób można sterować urządzeniem stosownie do zapotrzebowania i w sposób energooszczędny.

   
Klimatyzatory Mitsubishi
Tryb nocny -
Tryb nocny to nowa funkcja, która podnosi komfort, automatycznie obniżając poziom hałasu urządzenia zewnętrznego o -3 dB(A). Równocześnie dezaktywowana jest dioda LED na urządzeniu wewnętrznym, a w pilocie wyciszana jest akustyczna sygnalizacja wykonywania operacji.
   
Klimatyzatory Mitsubishi

Econo Cool - Przyczynia się do oszczędzania energii poprzez automatyczne podniesienie zadanej temperatury o 2 °C w trybie chłodzenia. Zmniejszona moc chłodzenia nie jest odczuwana dzięki specjalnemu programowi wentylatora.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Ochrona przed wyziębieniem - Najniższa temperatura, jaką można ustawić w trybie grzania, wynosi 10°C. Umożliwia to oszczędną pracę w nieużywanych pomieszczeniach. Ponadto zapobiega to silnemu wyziębieniu pomieszczenia.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Automatyczne sterowanie wentylatorem - Zapewnia optymalną ilość powietrza zależnie od zapotrzebowania na moc. Jeśli na krótko po włączeniu potrzebne jest dużo mocy, automatycznie włączany jest wysoki bieg urządzenia. Gdy osiągnięta zostanie wymagana temperatura, ilość powietrza redukowana jest automatycznie.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Pionowy Swing - Żaluzja powietrzna wychyla się w górę i w dół, aby powietrze rozprowadzane było po wszystkich obszarach pomieszczenia.

   
Klimatyzatory Mitsubishi Filtr Nano-Platynowy - Technika nanoplatynowa pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza, skutecznie usuwając z pomieszczenia zapachy, bakterie i alergeny. Mycie filtra nie pogarsza skuteczności jego działania.
   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Regulator zimowy - Wbudowany regulator zimowy umożliwia chłodzenie także przy niskich temperaturach zewnętrznych. Prędkość obrotowa wentylatora urządzenia zewnętrznego obniżana jest automatycznie na tyle, aby ustabilizować ciśnienie skraplania. Gdy urządzenie zewnętrzne wystawione jest na działanie silnego wiatru, niezbędna jest dodatkowa osłona wymiennika.

   
Klimatyzatory Mitsubishi Możliwość podłączenia do VRF za pomocą zestawu LEV - Umożliwia podłączenie urządzeń wewnętrznych Serii M do instalacji City Multi VRF. Zestaw LEV zawiera zewnętrzny, sterowany elektronicznie zawór rozprężny do jednostek zewnętrznych, który jest niezbędny do współdziałania z instalacjami City Multi VRF.
   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Tryb pompy ciepła - Za pomocą funkcji pompy ciepła można ogrzewać pomieszczenia w sposób energooszczędny. Wysoka sprawność także przy niskich temperaturach zapewnia niskie zużycie energii. W wielu przypadkach istnieje możliwość zastąpienia konwencjonalnych systemów grzewczych przez pompy ciepła.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Ponowne włączenie po awarii sieci zasilającej - W momencie przywrócenia zasilania urządzenia uruchamiane są automatycznie zgodnie z ostatnio wybranymi ustawieniami. Zapewnia to wysoką niezawodność działania.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Czynnik chłodniczy R32 - R32 (difluormetan [CH2F2]) jest czynnikiem chłodniczym z grupy hydrofluorowęglowodorów. Stosowany jest już od lat jako jeden ze składników czynnika chłodniczego R410A, a jego wartość GWP, wynosząca 675, jest na tyle niska, że już dzisiaj spełnia wymagania rozporządzenia w sprawie F-gazów na 2025 r.

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Certified Quality - Klimatyzator typu Split otrzymał znak jakości dla klimatyzatorów pokojowych od zrzeszenia branżowego Gebäude-Klima e.V. (FGK).

   
Klimatyzatory Mitsubishi

Inverter - Urządzenie zewnętrzne wyposażone jest w energooszczędną
technikę inwerterową.

   
Klimatyzatory pokojowe Mitsubishi

Reuse Piping - Inwerterowe urządzenie zewnętrzne wyposażone jest standardowo w rozwiązanie Replace Technology, która umożliwia dalsze użytkowanie dotychczasowej instalacji stosowanej do czynników chłodniczych R22 i R407C*.

* Informacje dotyczące zgodności istniejących przekrojów rur z nowymi urządzeniami znajdują się w dokumentacji projektowej.

   
 
 

Opinie o produkcie (0)

Inni klienci oglądali również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl