Informacje
 klimatyzacja wentylacja
 

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zaistniała w branży wentylacyjnej oraz sprzedaży akcesoriów dekarskich już w 2007 roku. Firmę tworzy młoda ambitna ekipa stale podnosząca swoje kwalifikację w tych dziedzinach, dzięki czemu są w stanie doradzić w wielu kwestiach związanych z doborem niezbędnych elementów. Dbają oni o dobro klienta oraz pełne zadowolenie z nabytego towaru. Biuro handlowe oraz magazyn usytuowane jest w wygodnym do dojazdu punkcie Częstochowy mianowicie przy ulicy Żyzna 13a. Dodatkowo wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów posiadamy własny warsztat blacharski dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać zarówno standardowe elementy wentylacyjne jak i również nietypowe pod konkretne zamówienie klienta zgodnie z jego wytycznymi.

Serdecznie Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy!

klimatyzacja wentylacja

ATRAKCYJNE CENY

U nas możesz negocjować ceny.

klimatyzacja wentylacja

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Staramy się o to by terminy realizacji zamówień były możliwie jak najkrótsze tak, aby klient mógł jak najszybciej skończyć montaż instalacji wentylacyjnej.

klimatyzacja wentylacja

WYSOKA JAKOŚĆ

By sprostać wymaganiom klienta dbamy   o najwyższą jakość materiałów, z których wykonujemy elementy wentylacyjne.

klimatyzacja wentylacja

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Firmę tworzy młoda ambitna ekipa stale podnosząca swoje kwalifikacje by sprostać nawet najbardziej wymagającym i nietypowym zamówieniom.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium